Ücretsiz İndir AccessFix 5.18 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

AccessFix 5.18 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AccessFix 5.18 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AccessFix MS Access 95, 97, 2000, XP, 2003 veya 2007 ile oluşturulmuş Access veritabanlarını onarmak için tasarlanmış bir yazılım. AccessFix Pro ile bütün verileri tabloları bozulmuş bir Access dosyasından geri dönüştürebiliyor ve kurtarabiliyorsunuz. Bozulan bu tür belgeleriniz içerisinden verileri, yazıları, formülleri, sayfa isimlerini ve hücre formatlarını kısaca belgenin içindeki tüm bilgileri eski haline geri getirebileceksiniz.

 

Kullanıcı arayüzü ile birçok özelliğe sahip bu program en basit kullanıcılara bile hitap edecek şekilde kolay kullanıma yönelik tasarlanmış. Hasarlı dosyayı seçiyorsunuz, geri dönüştürüyorsunuz ve yeni bir  dosya halinde saklıyorsunuz.

Son versiyonu ile Windows Vista uyumu getirilen program aynı zamanda MS Access 2007 dosyaları içinde destek vermeye başlamış durumda.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver