Ücretsiz İndir A-Tüp & Su Abone Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

A-Tüp & Su Abone Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda A-Tüp & Su Abone Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Abonelerinizi kolay bi şekilde arayabilir ve günlük satışlarınızı buradan takip edebilirsiniz. Su stoklarınızı tek tuşla görebilir ve raporlarını alabilirsiniz. Stoklarınız azaldığında uyarı verdirebilirsiniz.Kasa hareketlerini bu programda tutabilir günlük cirolarınızı ve raporlarınızı alabilirsiniz. Sizi telefonla arayanları görebilirsiniz. Aboneleri gruplara göre ayırabilir gruplara özel fiyatlar sunabilirsiniz.

Özellikleri:

Hızlı ve kolay abone giriş ekranı Abone bilgilerine hızlı ulaşım için arama ekranı Günlük satışlarınızın takibi için günlük satışlar ekranı Stok Kontrolü Kasa girdi ve çıktıları Aboneleri gruplara göre fiyatlandırma Almayan abonelerin takibi Rapor ve istatistik alınması Borç ödeme ekranı Ne zaman arandığınızı görebilme Arayan numarayı gösterme (Caller ID) Sınırsız Ürün girişiYTL uyumludur.

Sistem gereksinimleri:

P III 550 Mhz İşlemci

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver