Ücretsiz İndir 4. Sınıf Sosyal Bilgiler Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 4. Sınıf Sosyal Bilgiler isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

İlköğretim 4.sınıf programına göre hazırlanmıştır. Bir yılın tüm ders programını içerir. Bu yazılım; derslerdeki başarıyı artırır, Sosyal Bilgiler dersini sevdirir.

Programın İçeriği;Konu Anlatımı, Bilgi, Etkinlikler, Atlas, Testler ve İnternet Bağlantısından oluşur.

Konu anlatımı, konuya ait kısa bir animasyonun ardından çeşitli sorular sorulur.Bilgi, içerik yazı, ses ve animasyonlarla zenginleştirerek, en anlaşılır biçimde aktarılmıştır. Etkinlikler içinde oyunlar, albümler, okuma parçaları, etkinlikler bölümü içinde bulunmaktadır. Bu bölümde bilginizi ve kültürünüzü geliştirecek ve eğleneceksiniz.Atlas bölümünde, öğrenciler coğrafya haritalarıyla Türkiye’nin fizikİ®, siyasi ve ekonomik özelliklerini incelerler.Testler bölümünde, her ünitede ön test ve son test bulunmaktadır.

Ünite başlıkları :

Herkesin Bir Kimliği Var Geçmişi Öğreniyorum Yaşadığımız Yer Üretimden Tüketime İyi ki Var Hep Birlikte İnsanlar ve Yönetim Uzaktaki Arkadaşlarım

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver