Ücretsiz İndir 3D Photo Browser Light Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Photo Browser Light Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3D Photo Browser Light isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

3D Photo Browser Light, 3D çalışmalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ses dosyalarınızı gösterebilecek, “hepsi bir arada” diyebileceğimiz bir programdır. Bu program tüm medya dosyalarını basit arayüzünde küçük önizlemelerle gösterebilecek güçlü bir medya yöneticisidir.Özellikle 3D çalışamalarınızı ve fotoğraflarınızı göstermede kullandığı kullanıcı dostu özellikler mevcuttur.3D Photo Browser Light, 60’tan fazla resim, müzik, video ve 3D dosya formatı tanır ve sorunsuz gösterir. En popüler olan birkaç tanesini saymak gerekirse 3DS, DXF, LWO, LWS, MAX, JPEG, TIFF, PSD, BMP,GIF,AVI,SWF,HTML,MP3,WAVE biçimlerini söyleyebiliriz. Programın ana özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, şunları sayabiliriz:

Dosyalarınızı istediğiniz şekilde önizleyin:Özelleştirilebilir görüntüleme modu görüntünün yanında istediğiniz bilgileri de verebilir(Örneğin resim ebatları,3D dosyalarındaki çizgi sayısı, mp3 dosyalarınızın uzunluklar vs.)3D dosyalarınızı, dahili OpenGL göstericisiyle açar ve iyi bir görüntüleme kalitesi sunar.Gösterim sırasında istediğiniz seçenekleri kullanarak, istediğiniz en iyi sonucu almanızı sağlar.3D dosyanızdaki tüm materyalleri eksiksiz gösterir.Resimlerinizi ve video dosyalarınızı dahili oynatıcısında açabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca içindeki editör sayesinde kesme-biçme, format çevirme, döndürme, renk ayarı yapma, çeşitli filtreler kullanma, slayt şeklinde önizleme, videodan resim yakalama işlemlerini kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.Programın tag editörü sayesinde 3D dosyalarındaki yüzey ve nokta sayısı, material sayısı gibi bilgileri görebilir, mp3 dosyalarının tag bilgilerini düzenleyebilirsiniz.Anılarınızı paylaşın:Resimlerinizi, videolarınızı ve 3D dosyalarınızı bir slayt içinde birleştirebilir, ses, yazı ve sunumlar ekleyebilirsiniz. Bu hazırladığınız slaytı EXE dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca daha etkileyici sunumlar hazırlamak için geçiş efektleri de kullanabilirsiniz.Ve daha birçok yenilikçi ve güçlü özellik… Programın bu kadar özelliğinin yanısıra WIA ve TWAIN kaynaklarından resim alabilmesi de büyük bir artı.Çoklu dosya adlandırma, masaüstü arka planını değiştirme gibi daha birçok basit işlemi de gerçekleştirebilen programın aslında en büyük güzelliği ücretsiz olması.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver