Ücretsiz İndir 3D Mailbox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Mailbox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3D Mailbox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

E-postalar video oyunlarıyla tanışıyor. Dünyanın ilk 3 boyutlu e-posta istemcisi 3D Mailbox. Program e-posta okuma gönderme ve silme gibi işlemleri bir oyuna dönüştürüyor. Gerçek hayata e-postalarınızı taşımak için kullanabileceğiniz 3D Mailboxta spam e-postalarını alıcılarıyla birlikte köpek balıklarına yem ederken, havuz kenarında önemli e-postalarınızı okuyabiliyorsunuz.

Kişilere birer karakter belirleyebildiğiniz programın ilk seviyesi Miami‘nin güney sahilinde bulunmakta. Güzel müziklerle, ses efektleri ve kaliteli su ve fotoğraf gerçekçiliğindeki avatarlarla e-posta dünyanızı zenginleştirebilirsiniz. Artık e-posta kutunun içinden çıktı !

İlk bakışta program bir şaka gibi gözüksede hatta her bir e-posta için animasyonlar ve birçok görsel öğe ile zaman kaybıda olsa program size söz verdiği gibi e-postalarınızı yaşatabilceğiniz e-postalarınızın yürüyebildiği, duş aldığı hatta yüzdüğü bir 3 boyutlu dünya sunuyor.

Gelen kutunuza bir e-posta geldiğinde, 3D bir karakter mesajı size yürüyerek kapının önüne getiriyor ve önce kapıdaki güvenlik (spam filtresi) ile konuşuyor. Eğer güvenlikten geçerse e-postanız siz onu okumaya karar verene kadar duş alıyor, havuz kenarında biraz yürüyor, atlama platformuna tırmanarak havuza atlıyor ve havuzda yüzmeye başlıyor …

Okumaya karar verdiğiniz e-posta karakteri havuz merdivenlerine yaklaşıp havuzdan çıkıyor ve yandaki şezlonglara uzanıyor. E-postayı silene kadarda şezlong üzerinde güneşlenmeye ve havuz keyfini çıkarma devam ediyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver