Ücretsiz İndir 3B v3.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3B v3.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3B v3.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım:

Bilgisayar kullananlar bilir ki İnternet tarayıcıları 2 boyutludur. Ama 3B, İnternet tarayıcınızı 3 boyutlu hale getirmektedir.

3B iki bölümden oluşmaktadır.

1)Standart Web Tarayıcı Bölümü:

3B`nin standart web tarayıcı bölümünde arama yapabiliyor, internet sitelerine ulaşabiliryorsunuz. Yani standart tarayıcı özellikleri…

2)3 Boyutlu Tarayıcı Bölümü

Bu bölümde ise farklı kategorilerden oluşan bölümlerdeki sitelere 3 boyutlu ziyaret imkanı vardır. Çocuk, seyahat, kadın vs. konuları seçerek, bu konuların da alt bölümlerini belirleyerek ziyarete başlayabilirsiniz. Bir taksi ile ziyarete başlıyorsunuz. Sitelerin programın penceresinde ismi bulunmaktadır. Böylece siteleri tanıyabilirsiniz. Girmek istediğiniz siteye çift tıkladıktan sonra bir kere daha tıklayıp siteyi ziyaret edebilirsiniz. Haritaya ulaşabilir, haritadaki bir noktaya taksiyle gidebilirsiniz. Ayrıca kendi kategorinizi de oluşturabilir, site ekleyebilir, resminizi seçebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

İnternet bağlantısıPentium 3 veya daha yükseğiDirect X 8.1 veya daha yükseği1 Gb harddisk32 Mb video kart256 Mb ram

Artıları:Hoş görünüm, oldukça güzel bir dizayn

Eksileri:Yavaş yükleme ekranları

Not: Programın nasıl çalıştığını incelemek için Tıklayın

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver