Ücretsiz İndir 3B Solo Test Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3B Solo Test Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3B Solo Test Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

3B Solo Test oyunu, piyon ve delikli bir plastik platform uzerinde oynanan zeka testinin 3 boyutlu gerceklestirimidir.Oyun Yonetimi:* Oyun icerisinde hareket ettirilmek istenen piyon ve ardından piyonun hareket ettirilecegi bos alan secilerek ilerlenilebilir.* Piyon secme ve hareket ettirme islemleri mouse (fare) ile yapilmaktadir.* Oyun ekranının en ustunde bulunan menuler araciligi ile oyuna mudahale edilebilir.* Klavyede bulunan ok tusları ile kameranin konumu (bakis acisi ve bakis noktasi) degistirilebilir.* Bir piyonun seciminde problem yasandiginda, ok tusları ile kameranin konumu (bakis acisi ve bakis noktasi) degistirilmesi gerekebilir. Kamera acisi degistigi zaman secme problemi yasadiginiz piyonu secebilirsiniz.* Ekranin sag ust kosesinde 2 boyutlu secim alani bulunmaktadir. Bu bolum araciligi ile 2 boyutlu olarak tas secimi yapabilirsiniz.* Secili bir piyonunuz varken baska bir piyon secebilirsiniz.* Ekranin sol ust kosesinde test sonucunu ve o anki test durumunu temsil eden grafik ile aciklamasi bulunmaktadir.* Menu ekraninin orta bolumunun altinda level degistirme araci bulunmaktadir. Bu arac sayesinde oyun icinde hazir bulunan veya sonradan hazirlanmis oyunlari oynayabilirsiniz.Level Editor araciligi ile;* oyuna yeni bolumler ekleyebilir,* oyundan istemediginiz bolumleri cikarabilir,* bolumlerinizi baskalari ile paylasabilir,* baskalarinin yaptigi bolumleri duzenleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver