Ücretsiz İndir 2008 Fatura Yazdırma Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2008 Fatura Yazdırma Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 2008 Fatura Yazdırma Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Program, faturalarınızı yazdırmak için kolay ve kısa çözüm sunuyor. Sadece 10 dakika içerisinde faturalarınızı yazdırın.Özellikler  Windows Vista ve Windows XP ile uyumlu hale getirildi. Ürün Kartı özelliği eklendi. Fatura keserken ürünleri mevcut listenizden seçebileceksiniz.Böylece her ürünü tekrar yazmak zorunda kalmayacaksınız. Ürünler için “Ürün Kodu” alanı ile faturalarınızda ürün kodlarını da yazdırma özelliği eklendi. Müşteri Tanımlarına ayrıca müşteri Kodu alanı eklendi Her bir fatura için ayrı “Fatura Notları” alanı eklendi. Fatura satırlarını; silebilme, değiştirebilme ve yeni satırları direkt fatura hareketleri üzerinde girebilme, faturayı iptal edebilme özelliği ile çok daha kullanışlı hale getirildi. Fatura yazdırma dizaynı ile ilgili ayarlar, cm (santimetre) olarak ayarlandı, böylece kendi faturanızı ölçerek birebir değerlerle dizayn yapmanız son derece basit hale getirildi. Ayarlar bölümüne, baskı sırasında sabit notlar yazdırabilmek için “Dipnot 1”, “Dipnot 2” ve “Genel Not” alanları eklendi. Saat yazdırabilme özelliği eklendi. Kestiğiniz faturaların Tarih ve Müşteri bazında raporlarını alabilme özelliği eklendi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver