Ücretsiz İndir 2007 Stok Yönetim & Teknik Servis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2007 Stok Yönetim & Teknik Servis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 2007 Stok Yönetim & Teknik Servis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması:

Programda her türlü alım satım işlemlerinizi çok detaylı bir şeklide yapabileceksiniz.Personel maaş tahakkuk’larını düzenleyebilirsniz.

Borç defteri sayfamızda, klasik defter mantığıyla ödemelerinizi ve alımlarınızı tutabilirsiniz. Programımızın servis modülü, oto servis hariç tüm teknik servis hizmeti veren iş yerleri için uygundur.

Hangi müşterinizin, hangi cihazları, hangi tarihte servise getirdiğini geçmişe dönük olarak rahatlıkla takip edebilirsiniz.Servise gelen cihaz için, fiyat teklifi hazırlayabilir ve çıktı olarak müşterinize sunabilirsiniz.İş teslim tutanağı hazırlayabilir, çıktısını alabilirsiniz.

Faturanızı hem satış olarak hemde servis olarak hazırlayabilirsiniz. Programın demosunu kullandıkça diğer özelliklerini çok daha rahat görebileceksiniz. Kullanımı çok basit olmakla beraber, gelişmiş özellikler sunan bir uygulamadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver