Ücretsiz İndir 2007 Stok Yönetim & Satış Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2007 Stok Yönetim & Satış Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 2007 Stok Yönetim & Satış isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması:

2007 Stok yönetim ve satış programı tüm alım satım işleriyle uğraşan ticarethanelerin kullanabileceği bir uygulamadır.Çok kolay olmakla beraber detaylı bir ürün stoğu oluşturabilirsiniz.Kritik stok kontrolu yapabilir ,ürünlerinizin raflarına göre tasnifini düzenleyebilirsiniz. Satışa sunacağınız mallarınızı YTL ,Dolar ve Euro cinsine göre alabilir ,borçlandığınız ,mal aldığınız kişilere olan hesaplarınızı yine 3 farklı döviz cinsine göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca hem alacaklarınızı hemde vereceklerinizi döviz cinslerine göre ve çek ,senet ,kredi kartı gibi altı ayrı seçenege göre işleyebilirsiniz. Günü gelen ödemelerinizi ve alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

Stok listenizdeki ürünlerin satışında Barkodlu sistemi kullanabilir ve işlerinizi dahada hızlandırabilirsiniz. Sattığınız herhangibir malın iadesini alabilir ,iade edilen malın stoklarınıza girişini yapabilir ve müşteri carisinden düşebilirsiniz. 

Hangi ürünün hangi tarihte kime satıldığını ,ürünlerin hangi tarihlerde toplam ne kadar satıldığını ,en çok satan üründen en az satan ürüne kadar sıralama yapabilirsiniz ,müşterilere yapılan işlemleri listeleyebilirsiniz ve tüm giriş çıkışlarınızı kasadan günlük olarak takip edebilirsiniz.Giren nakitler ,çıkan nakitler ,giren çekler , çıkan çekler şeklinde katagorize edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver