Ücretsiz HTML Düzenleyicisi Ücretsiz İndir CoffeeCup Free HTML Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz HTML Düzenleyicisi CoffeeCup Free HTML Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Free HTML Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Free HTML Editor web tasarımcılar için kolay kullanıma sahip bir editördür. Website sihirbazı sayesinde tablo, sayfa, yazı tipi, yazı rengi, çerçeve ve arkaplan özelliklerini kolayca ayalayabilir veya değiştirebilirsiniz. Program ücretsiz olduğu için CSS menü yaratma, renk şeması ve resim haritası özelliklerini içermiyor. Görsel editör ve kod editörü olmak üzere iki çeşit web sitesi düzenleme seçeneği sunan CoffeeCup Free HTML Editor ile zorlanamadan web tasarımı yapabileceksiniz. Kod ön izleme özelliği sayesinde üzerinde değişiklik yaptığınız web sitenizi tarayıcı ortamına aktarmadan görebileceksiniz. Bunun yanında FTP (Dosya Transfer Protokolü) desteği bulunan programda, ek FTP programlarına gerek duymadan, dosyalarınızı internet ortamına aktarabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver