Ücretsiz HTML 5 Video Oynatıcı ve Dönüştürücüsü Ücretsiz İndir Free HTML5 Video Player and Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz HTML 5 Video Oynatıcı ve Dönüştürücüsü Free HTML5 Video Player and Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free HTML5 Video Player and Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz HTML5 video oynatıcısı ve dönüştürücüsü ile özellikle blog yazarlarının yoğun olarak ihtiyaç duyduğu bir eksikliği kapatan bir program. Web sitelerinde Adobe flash player gereksinimi duymadan HTML5 destekli tarayıcılarda video dosyalarını izleyebilir ve dinleyebilme imkanı vermektedir.

Dönüştürülebilir formatlar: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; and *.ts web ortamı ile uyumlu html5 video uzantıları.

Çıkış formatı: *mp4 and *ogv.

Not:HTML5 video oynatıcıyı gelişmiş web tarayıcıları destekler. Internet Explorer 9+, Chrome 3.0+, FireFox 3.5+, Safari 3.1+, Opera 10.5+, Android 2.0+, ve iOS 2.0+.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver