Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı Ücretsiz İndir ZoneAlarm Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı ZoneAlarm Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ZoneAlarm Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm Free internet bağlantısına sahip bilgisayarınızı kötü niyetli kişilerden ve yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz basit ve güçlü bir güvenlik duvarı oluşturma programıdır.

Tamamen ücretsiz olan bu sürümde sisteminize veri girişi ve çıkışı yapılabilecek internet bağlantı noktalarını kontrol altına alabilir, internet bağlantısı kullanan uygulamalar üzerinde kurallar oluşturarak izniniz olmadan kimsenin veya hiçbir verinin bilgisayarınıza girmemesini veya bilgisayarınızdan çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerindeki veri alışverişini ve uygulamalar üzerinde internet kullanımını tamamen kendi kontrolünüz altına alabileceğiniz bu basit yazılım ile kendi bilgilerinizin güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda sisteminizi koruyabilirsiniz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver