Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı Ücretsiz İndir PC Tools Firewall Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Yazılımı PC Tools Firewall Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PC Tools Firewall Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tüm saldırı ve tehlikelere karşı koruyarak interneti sizin için daha güvenli hale getiren ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır. Üstün güvenlik ağı ve gelişmiş güvenlik duvarı filtrelemeleri sayesinde trojan, worm gibi zararlı yazılımlara ve hacker saldırıları gibi tehlikelere anında karşı koyarak zararlı etkenlerin bilgisayarınıza sızmasını engelleyen bu yazılım kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı korumak için önemli bir program.

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internet tuzaklarının da hızla yayılması bilgisayar kullanıcılarını çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya bırakmaktadır. Tüm bu tehlikelerden korunmak ve bilgisayarıların daima güvende kalmasını sağlamak için ek güvenlik duvarı programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PC Tools Firewall, ister amatör olsun ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap eden kolay kullanımlı, basit ve tamamen ücretsiz bir program olarak güçlü bir alternatiftir.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver