Ücretsiz Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir Online Armor Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Online Armor Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Online Armor Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Online Armor, her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış bir güvenlik duvarı aracıdır. Virüslerden, hackerlardan ve casus yazılımlardan en iyi şekilde koruyan bu güvenlik duvarı sayesinde internet gezintileriniz daha da güvenli olacak.Programı manuel olarak güncelleyerek her türlü yeni tehlikeye karşı hazırlıklı olmanızda mümkün. Online Armor Free diğer ücretli sürümlerine göre kısıtlı koruma sağlasa da ortalama bir internet kullanıcısının tüm güvenlik açıklarını kapatabilecek kapasiteye sahiptir. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan Online Armor, internette gezme zevkinizi bozmadan bilgisayarınızda maksimum koruma sağlar.

Özellikleri:

Program “güvenli tarayıcı” özelliğiyle zararlı sitelere girmenizi tarayıcınızı kitleyerek önler. Böylece istemeden de olsa zararlı sitelerden korunmuş olursunuz.
Program koruyucu” özelliğiyle Online Armor zararlı programları bilgisayarınıza kurmanızı engeller. Kırmızı bir uyarıyla sizi zararlı gördüğü programlar konusunda uyaran yazılımla kurulumdan vazgeçerek tehlikelerden kaçınabilirsiniz. Herşeye rağmen sisteminize istenmeyen bir spyware bulunduğunda program sayesinde tek tıkla bu programı kaldırabilirsiniz. 
Online Armor “Hosts Checker” özelliğiyle HOSTS dosyalarını takibe alır ve değişikliklerde sizi uyarır. 
Autoruns Yönetimiyle” program sisteminizi optimize etmek için bilgisayar açılışındaki programları gözetim altına alır. İsteminiz dışında otomatik çalışan yazılımlar böylece önlenebilir. 
Keylogger Taraması” özelliği sayesinde Online Armor, keylogger yazılımlarını pasifize ederek şifre ve kişisel bilgilerinizin çalınmasını engeller.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver