Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı Ücretsiz İndir Outpost Firewall Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı Outpost Firewall Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Outpost Firewall Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Outpost Firewall‘un ücretsiz sürümü, düşük bütçeli sistemler ve internet erişimine nadiren ihtiyaç duyanlar için, temel korunma çözümleri sunar. Bulunduğunuz ağdan ve internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı bilgisayarınızı koruyabilen bir güvenlik duvarı programıdır.

Outpost Firewall Free Özellikleri:

Temel Güvenlik Duvarı Koruması: Standart, paket ve uygulama filtresi ile bilgisayarınızı, dışarıdan yapılan ve istenmeyen girişimlerden korur.Bağlantı Denetimi: Bilgisayarınıza yapılmak istenen yetkisiz ve şüpheli bağlantılara karşı anında önlem alabilmek için ağ etkinliğini gerçek zamanlı olarak takip etmenize imkan tanır.Web Gezinti Koruması: İnternet üzerinde rahatça dolaşmanızı sağlar. Siz internette dolaşırken, gelebilecek tehlikelere karşı korur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver