Ücretsiz, Güvenli ve Hızlı Proxy Programı Ücretsiz İndir Freegate Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz, Güvenli ve Hızlı Proxy Programı Freegate Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Freegate Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok kullanıcı internet üzerindeki yasaklamalarla mücadele eder ama eninde sonunda yasaklanan bir çok siteyle karşı karşıya kalırlar.

Freegate Professional tüm bu yasaklanan sitelere girebilmeleri için internet kullanıcılarına yardım etmek amacıyla tasarlanmış hızlı ve basit bir uygulamadır.

Programı kullanamak için ekstra ayarlar yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken programı kurduktan sonra çift tıklayarak çalıştırmak ve çalıştığına emin olmak.

Freegate Professional birden çok proxy sunucusu üzerinde tarama yapar ve hızlı bir bağlantıyla yasaklanan siteler üzerinde gezmenize izin verir. Programın aynı zamanda otomatik olarak kullandığınız tarayıcıları algılayarak entegre olarak çalışmak gibi güzel bir özelliğide bulunmakta. Sansürsüz bir internet için sizlerde Freegate Professional adlı bu başarılı programı denemelisiniz.

Not: Adult içerikli siteleri desteklememektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver