Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Photoplus SE Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı Photoplus SE Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Photoplus SE isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Photoplus kullanıcılara tüm temel grafik fonksiyonlarını ve çok daha fazlasını sunan tam özellikli ücretsiz bir grafik editörüdür.

Mevcut fırçalar ve çeşitli şekiller yardımıyla sıfırdan resimler ve animasyonlar oluşturabileceğiniz gibi isterseniz de elinizde olan resim dosyalarını düzenlemenize olanak tanıyan Photoplus‘ın ayrıca katman ve maske desteği bulunmaktadır.

Çalışmalarınızı tamamladığınız zaman programın önizleme sistemi sayesinde farklı kaliteler ve formatlar altında resimlerinizin nasıl görüneceğini test ederek, istediğiniz formatta resimlerinizi kaydedebilirsiniz.

Ayrıca program HTML görüntü haritaları oluşturabilir ve aynı zamanda görsel dilimleme aracı sayesinde resimlerinizi birden çok bölüme ayırabilir. Farklı filtre ve eklenti desteğine sahip olan program için hazırlanan bu içerikleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Genel olarak PhotoPlus SE ihtiyacınız olan neredeyse tüm resim düzenleme araçlarına sahip ücretsiz ve denemeniz gereken bir yazılım olarak göze çarpıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver