Ücretsiz Format Dönüştürücü Program Ücretsiz İndir Adapter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Format Dönüştürücü Program Adapter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adapter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adapter, avi uzantılı video dosyalarını dönüştürebileceğiniz, flv uzantılı flash animasyonları kaydedebileceğiniz, videoları kırpabileceğiniz ve daha fazlasına olanak tanıyan başarılı ve ücretsiz bir multimedya aracıdır. Aynı zamanda program ses ve resim dosyalarınız üzerinde işlem yapmanıza da izin verir. Örneğin wav uzantılı bir ses dosyasını mp3 uzantılı bir ses dosyasına dönüştürebileceğiniz gibi isterseniz jpg uzantılı resim dosyalarınız üzerinde de dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Bu küçücük program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde farklı dosya türleri arasında dönüştürme işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Programın ana bileşenlerini sayacak olursak; Video dönüştürücü, ses dönüştürücü, resim dönüştürücü ve bir web video indiricisi olarak tanımlayabiliriz.

Özellikleri:

Kolay kullanımlı
iTunes, iPhone ve iPad formatlarında kaydetme
Gelişmiş ayarlar
Geniş format desteği
Dosyalar üzerinde kırpma yapma
Video görüntü yakalama
ve dahası.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver