Ücretsiz FLV Oynatıcı Ücretsiz İndir Free FLV Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz FLV Oynatıcı Free FLV Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free FLV Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FlvPlayer4Free üreticisinin Free FLV Player’ı FLV başta olmak üzere çoğu popüler video formatını oynatabilecek şekilde tasarlanmıştır. FLV, AVI, DIVX, XVID, MP4, MPG, WMV, ASF, MPEG, M4V, MKV, DVR-MS, HDMOV, M2TS, M2T, MKA, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MOV, QT, RM, RAM, RMVB video formatlarını destekleyip çalıştırabilen bu ücretsiz FLV oynatıcı ile artık hiçbir ücretli video oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Sürükle & Bırak kolaylığı ile çalışabilen bu video oynatıcı program playlist editöre de sahip. Çoklu dil desteğinde Türkçe dilinin bulunması da kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tam ekran modu ve ekran boyutu ayarlama özelliği, çok kullanışlı üst fonksiyon tablosu, ses bar’ı, Oynatma, Durdurma, Duraklatma, Başa Alma, Hızlı İlerleme gibi normal video oynatıcısı özelliklerine de sahip olan Free FLV Player ile artık çok daha rahat bir şekilde istediğiniz videoları izleyebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver