Ücretsiz Flash Oyunlar Bir Arada Ücretsiz İndir 20 Adet Flash Oyun Paketi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Flash Oyunlar Bir Arada 20 Adet Flash Oyun Paketi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 20 Adet Flash Oyun Paketi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TAMindir olarak size sunduğumuz bu paket Oyunkolu.com tarafından seçilmiş ve hazırlanmış, flash oyunlardan oluşan ücretsiz bir oyun paketidir.Özel olarak uygulama dosyalarına çevirilmiş olan paket içerisindeki 20 adet farklı flash oyununu kurulum yapmadan sadece çift tıklayarak çalıştırabilir ve en çok beğenilen ve oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Paket İçerisindeki Oyunlar ve Oyunkolu.com Adresleri;

1. Araba Park Et2. Balon Patlatma3. Ben 10 Canavara Karşı4. Cehennemde 13 Gün5. Counter Strike6. Dağcı Motor7. Domuz Gribiyle Savaş8. Dragon Yumurtası9. Hareket Ustası10.Hastalıklı Domuzlar11.Manyak Adam12.Sal Savaşı13.Scooby Futbol Oynuyor14.Sinirli Çocuk15.Süper Bilardo16.Süper Pilot17.Tehlikeli Dağ Arabası18.Transformers 2 Robotlar19.Var mısın Yok musun20.Zuma

Not: Dilerseniz oyunları teker teker isimlerine tıklayarak Oyunkolu.com üzerinden online olarak oynayabilir veya TAMindir’den bu paketi bilgisayarınıza indirerek oyunları internet olmayan yerlerde bile flash oyun keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver