Ücretsiz Ekran Paylaşma Programı Ücretsiz İndir Mikogo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ekran Paylaşma Programı Mikogo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mikogo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Müşterilere uzaktan masaüstü desteği vermek veya iyi bir ekip çalışmasını uzaktan sağlamak için en çok tercih edilen yazılımlardan olan uzak masaüstü yönetimi için Mikogo yeni bir alternatif sunuyor. Masaüstünüzde açık olan her türlü belge veya sayfa Mikogo ile paylaşılabilir. Aynı zamanda dosya paylaşım desteği sayesinde 200 MB‘a kadar istenen her dosya paylaşılabilir. Çapraz platform desteği sunan Mikogo, hem Windows hem Mac işletim sistemi kullanıcılarının ortak kullanımına olanak sağlıyor.Eşdeğeri yazılımlar arasında pratik kullanımıyla öne çıkan Mikogo 10 kişinin aynı anda ekranınızı görüntülemesine izin veriyor. Mikogo oturuma özel olarak 9 haneli bir ID belirliyor. Bu ID ile ekran paylaşımı yapan kişinin masaüstüne ulaşılabiliyor. Dolayısıyla oturuma katılımcı olarak katılmak için Mikogo’yu kurmanıza gerek yok. Mikogo internet sitesindeki join session linkine tıklayıp katılmak istediğiniz oturumun ID’sini ve adınızı girerek masaüstünü görüntüleyebilirsiniz. Mikogo ile ekran üzerinden sunum yapabilir, video konferans düzenleyebilir veya uzaktan yönetim özelliğiyle teknik destek verebilirsiniz. Bu oturumları kaydetmek isterseniz Mikogo size kayıt seçeneğide sunuyor. Kaydettiğiniz oturumları Mikogo Session Player’ı ücretsiz indirerek izleyebilirsiniz.Özellikleri:

10 kişiyle ekranınızı paylaşma
Çapraz platform desteğiyle hem Mac hem Windows işletim sisteminde çalışma
Uzaktan mouse ve klavye yönetimi
Oturumları zamana göre veya canlı kaydetme
Zaman çizelgesiyle oturumları planlama, katılımcılara hatırlatma
Kurulum gerektirmeden online oturumlara katılma
200 MB büyüklüğüne kadar dosya paylaşma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver