Ücretsiz Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Ücretsiz İndir Screenshoter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Screenshoter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Screenshoter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Screenshoter gereksiz özelliklerden arındırılmış ücretsiz ve başarılı bir ekran görüntüsü yakalama aracıdır. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde her kullanıcının hiç zorlanmadan kullanabileceği bir programdır.

Programı bilgisayarınıza kurup, çalıştırdıktan sonra ekran görüntüsü almak için tek yapmanız gereken şey “Print Screen” tuşuna basmak olacaktır. Böylelikle doğrudan ekran görüntüsü bilgisayarınıza kaydedilmiş olur.

Küçük ve ücretsiz bir program olmasına rağmen Screenshoter ile ilgili bir çok ayarı özelleştirmek hala mümkündür. Bunların arasında sadece ekranın bir bölümünün veya bir pencerenin ekran görüntüsünü almak, resmi jpg, png, bmp formatlarından birinde bilgisayarımıza kaydetmek gibi.

Screenshoter aynı zamanda bir kompakt moda sahiptir ve işlerinizi engellemeyecek şekilde kendisini Windows’un başlat menüsünün sağ tarafında bulunan tepsiye kendisini minimize eder.

Bunca saydığımız güzel özellik ve avantajlarından dolayı Screenshoter cidden tercih edilmesi gereken ekran görüntüsü yakalama programları arasında yer alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver