Ücretsiz Ebeveyn Kontrolü Ücretsiz İndir Qustodio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ebeveyn Kontrolü Qustodio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Qustodio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Qustodio ücretsiz bir ebeveyn kontrolü ve internet izleme uygulamasıdır.

Programı kullanarak çevrimiçi olarak çocuklarınızın zararlı sitelere girmesini engelleyebilir ve internette hangi sitelere girip çıktığını takip edebilirsiniz.

İstediğiniz siteleri çocuklarınız için oluşturacağınız hesaplarda engelleyebilir, böylelikle çocuklarınızın uygunsuz içeriklere ulaşmasına bir son verebilirsiniz.

Özellikleri:* Çocuklarınız hangi siteye girerlerse girsinler onları çevrimiçi olarak takip etme şansına sahipsiniz.* Qustodio çocuklarınıza güvenli şekilde ulaşabilecekleri siteler konusunda rehberlik eder.* Çocuklarınızın sosyal medya uygulamaları üzerinde yaptıklarını takip eder, kimlerle konuştuğunu ve şüpheli aktiviteleri size bildirir.* İnternet kullanımına zaman kısıtlaması getirebileceğiniz gibi, istediğiniz sitelere girişleri engelleyebilirsiniz.* Çocuklarınız ne kadar karıştırırsa karıştırsınlar programı siz istemediğiniz sürece kapatamazlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver