Ücretsiz E-Kitap Düzenleyici Ücretsiz İndir Calibre Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz E-Kitap Düzenleyici Calibre Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Calibre isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

E-kitap okuyucu olmasının yanısıra çok kapsamlı bir yönetici olan Calibre ile e-kitap arşivinizi istediğiniz gibi kolayca düzenleyebileceksiniz. Format dönüştürücü olarak ta çalışan Calibre ile tüm e-kitap okuyucu araçlarınızı eşitleyebilirsiniz.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

Calibre tüm e-kitap koleksiyonunuzu sizin için düzenler. Kütüphanenizde kolayca değişiklik yapmanızı sağlar.
Calibre, e-kitaplarınızı bir çok formattan, bir çok formata dönüştürebilir. Aynı zamanda dönüştürücü araç, e-kitaplarınızın fontlarını değiştirebilir, ve kitaplarınızın bölüm haritalarını çıkarır.
İsterseniz çıkardığınız bölüm haritalarını e-kitabınızın başına ekleyebilirsiniz.
Eşleme esnasında eğer bilgisayarınızda veya taşınabilir cihazınızda bulunan e-kitaplar birden fazla formatta mevcut ise, Calibre otomatik olarak daha iyi olanı seçer. Eğer eşitlemek istediğiniz kitaplardan biri cihazınız ile uyumlu değilse, Calibre otomatik olarak formatını dönüştürür ve o şekilde cihazınıza eşitler.
Calibre, belirli bir haber kaynağındaki (RSS) tüm haberleri e-kitap şeklinde kaydedip cihazınıza eşitleyebilir. Bu sayede istediğiniz her yerde gazete okur gibi haberlerinizi okuyabilirsiniz.
Calibre, içinde çok gelişmiş bir e-kitap okuyucuya da sahiptir.
Kindle gibi okuyucuların çevrimiçi eşitleme özelliğini kullanarak tüm cihazlarınızda eşitleme sağlar. Ayrıca kitapları e-posta şeklinde gönderme özelliği sayesinde cep telefonunuz gibi günlük araçlarınızdan da arşivinize ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver