Ücretsiz DVD Oynatıcı Ücretsiz İndir AVS DVD Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz DVD Oynatıcı AVS DVD Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AVS DVD Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen Ücretsiz

Her yönüyle ücretsiz bir DVD oynatma yazılımı, hiçbir özellik kısıtlaması, kullanım süresi veya damga gibi bir sorun yok. Herhangi bir spyware veya adware de içermiyor.

Uluslararası DVD, Video ve Ses Oynatıcısı

Çok geniş video format desteği ile birlikte hemen hemen tüm video dosyalarını oynatabilme. DVD (PAL, NTSC, VCD, SVCD) formatlarından tüm MPEG 4 türlerine (DivX, XviD vb.) destek veren yazılım aynı zamanda MPEG1, MPEG2, AVI, Real Media videolarını, Quick Time dosyalarını, WMV dosyalarını (WMV-HD dahil), H.263, H.264, mobil video formatlarını (3GP, 3GP2, MP4) da oynatabiliyor. Bu güçlü uyumluluk AVS DVD Player’ı evrensel bir oynatıcı yapıyor.

Stereo’dan Surround’a Dönüştürme

Yazılım mühendisleri tarafından üretilen benzersiz bir yapım olan programın içerisine yerleştirilmiş Surround Effect özelliği ile sıradan stereo filmleri dönüştürülmüş ses kalitesi ile çok kanallı surround ses olarak (3.1, 5.1, 7.1 hoparlör konfigürasyon desteği) dinleyebiliyorsunuz.

Sahneler Arasında Kolay Navigasyon

Kolay ve hızlı gezinme, favori setleri kullanma, interaktif bölüm arayüzü ile çok kolay bir gezinti sistemine sahip yazılım favorilerinizi düzenlemenize ve ayarlamalar yapabilmenize olanak sağlıyor. AVS DVD PLAYER FREE. It is free software DVD player!

Çoklu Dil Desteği

DVD içerisindeki seslendirmeler, audio trackler ve altyazı dosyaları arasında istediğinizi görüntüleyebilme.
AVS DVD PLAYER FREE. It is free software DVD player!

Program Özellikleri İle Bütün Bir Çözüm Oluşturma

Konforlu bir film keyfi için, DVD’de özellik desteği mevcutsa gösterim açısını belirleme, her tür video kaynağı destekleme (HDD, taşınabilir medya, LAN), otomatik olarak ayarlanan Aspect Ratio (Ekran Oranı), tek tıklama ile tam ekran moduna geçme, menü seçeneklerine tek bir tıklama ile ulaşma ve skin destekli arayüz gibi özellikler ve dahası sizi bekliyor.

AVS DVD Player İçin Yapılan Yorumlar (31)

AVS DVD Player için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Oynatıcılar Popülerleri

 1. GOM Player
  GOM PlayerÇok Amaçlı Medya Oynatıcı
 2. Winamp
  WinampMP3 Oynatıcı
 3. FLV Player
  FLV PlayerFLV Oynatıcı
 4. VLC Media Player
  VLC Media PlayerÜcretsiz Medya Oynatıcı
 5. iTunes
  iTunesMüzik, Video, Uygulama ve Oyun İndirme, Düzenleme, Oynatma Aracı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});