Ücretsiz DVD DivX Video Oynatıcı Ücretsiz İndir Artisan DVD/DivX Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz DVD DivX Video Oynatıcı Artisan DVD/DivX Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Artisan DVD/DivX Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artisan DVD/DivX Player programı DVD ve DivX formatındaki video dosyalarınızı oynatmanıza yarayan, Microsoft DirectX teknolojisi ile güçlendirilmiş bir ücretsiz bir video oynatıcı. En popüler video, ses ve resim formatlarına destek sunan bu program ile DVD ve DivX dosyalarınızın yanında AVI, MPEG, WMV, ASF, MP3, JPEG ve GIF formatlarınıdaki dosyaları da açabiliyorsunuz.

Program içerisinde bulundurduğu ekran yakalama özelliği ve fonksiyonelliği ile en sevdiğiniz görüntüleri ve sesleri büyük dosyalardan ayıklayıp bilgisayarınıza kaydemenize imkan sağlıyor. En favori videolarınızı bıraktığınız yerden devam ettirme özelliğide bulunan bu program güçlü alternatiflerine rağmen tercih edilebilir bir medya oynatıcı.

Uyarı! Program yüklemesi sırasında gelen reklam uygulama kurulumlarını dilerseniz iptal edebilirsiniz. Ayrıca oynatıcının profesyonel sürümü ile ilgili çıkan uyarıyı daha sonra hatırlat (Remind me later) seçeneği ile iptal edip ücretsiz sürümün kullanımına devam edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver