Ücretsiz Dosya Sıkıştırma ve Açma Programı Ücretsiz İndir HaoZip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Dosya Sıkıştırma ve Açma Programı HaoZip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HaoZip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HaoZip, ücretsiz bir dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma aracıdır. HaoZip aynı zamanda Çin’in en popüler dosya sıkıştırma programı olarak dikkat çekmekte ve uzmanlar tarafından en iyi sıkıştırma algoritması kullanılarak tasarlanmış.

HaoZip ile sıkıştırma oranlarından fedakarlık etmeden maksimum sıkıştırmayı, benzeri programlarla karşılaştırıldığınızda %40’a kadar daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında program, laboratuar ortamında yapılan testler sonucunda yine rakiplerine nazaran %30’a kadar daha iyi sıkıştırma sağladığını göstermiştir.

Program, ZIP, 7 Z, RAR gibi popüler sıkıştırılmış dosya formatlarının dışında toplamda 49 tane sıkıştırılmış dosya formatını desteklemektedir. Alternatif bir dosya sıkıştırıcı arayan kullanıcılarımızın mutlaka denemesi gereken bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver