Ücretsiz Dosya Senkronizasyon Programı Ücretsiz İndir Allway Sync Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Dosya Senkronizasyon Programı Allway Sync Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Allway Sync isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Allway Sync ücretsiz bir dosya ve klasör eşleme programıdır. Klasörler ve bilgisayarlar arasında senkronizasyon işlemi yapabilme olanağı sağlayan bu güçlü araç yenilikçi eşleme algoritmaları kullanarak masaüstü, dizüstü bilgisayarlarınız ve USB sürücüleriniz arasında verileri kolaylık eşlemenize yardımcı oluyor.

Basit ve sade bir arayüz ile kolay bir kullanıma sahip olan program her türden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Yerel ağ ve internet üzerinden dosya güncelleme ve yedekleme imkanı sunan bu aracın özelliklerinden ve sağladığı güçlü eşleme seçeneklerinden faydalanarak güvenli bir şekilde verilerinizi ortamlar arasında taşıyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver