Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Ücretsiz İndir MP3 Torpedo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı MP3 Torpedo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MP3 Torpedo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MP3 Torpedo programı internetten paylaşılan dosyaları aramanıza ve indirmenize yardım eden ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır.

Program LimeWire programının yapımcısı tarafından hazırlanmış.Programa ilk bakışta görsel ve içerik olarak LimeWire programının kopyası olarak göze çarpıyor.Fakat üretici açıklamasında MP3 Torpedo programının LimeWire programının çeşitli sebeperden dolayı indiremediği dosyaları da indirmesi için tasarlanmış.Programın kullanım özellikleri de Limewire ile aynı zaten.LimeWire programı ile arama yapıp indirebileceğiniz müzik,video,belge,oyun gibi dosyaları MP3 Torpedo programı ile de indirebileceksiniz.

Programın Genel Özellikleri

Dosya arama yapabilme özelliğiMüzik,video,program,oyun,belge ve daha birçok dosyayı ücretsiz indirebilmeKolay kurulum ve kullanımTamamen ÜcretsizSistemde işlemciye bağımlılığı az olması sayesinde sistem hızını olumsuz etkilememeGeliştirilmiş,hızlı indirme yapabilmeyi sağlayan dosya transfer özellikleriArama ve indirme istatistiklerine bakabilme

Yasal Bilgilendirme

Bu program yasal bir programdır. Ancak bu yazılım üzerinden telif hakkı bulunan yazılım, müzik vs. paylaşmak ve indirmek suçtur. Lütfen yazılımı kullanırken bunun bilincinde olunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver