Ücretsiz Disk Yazma Programı Ücretsiz İndir Free Disc Burner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Disk Yazma Programı Free Disc Burner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Disc Burner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Disc Burner, döküman, film, müzik gibi dosyalarınızı disklere kaydetmenize yardımcı disk yazma programıdır. Blu-ray desteği de sunan bu basit program sayesinde yeniden yazılabilir diskelere sorunsuz şekilde veri girebilir ya da silebilirsiniz. Popüler olan tüm yazma standartlarını desteklemektedir. ( CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD-RAM, DVD±R DL, BD-R, BD-RE )Genel Özellikleri:- akıllı veri koruma teknolojilerini destekler. (BurnProof, JustLink, v.b.);- hız kontrolü vardır- tam ve hızlı silme işlemini destekler.- Windows OS üzerinde diğer disk sürücülerle sorunsuz çalışır.- Blu-Ray dahil tüm tek yazma ve çoklu yazma disklerini destekler. (BD-R ve BD-RE);- Blu-Ray dahil tüm ISO dosyalarını diske yazabilir. (BD-R ve BD-RE);- UNICODE isimli dosya ve klaösr isimlerini destekler.  – Disk yakma işlemi bittiğinde bilgisayarımı kapat görevini destekler.- DVD diski yakma işlemi sırasında VIDEO_TS ve AUDIO_TS klasörleri otomatik oluştuulur.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver