Ücretsiz Disk Şifreleme Programı Ücretsiz İndir Comodo Disk Encryption Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Disk Şifreleme Programı Comodo Disk Encryption Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Disk Encryption isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda gizli kalmasını istediğiniz verileri sakladığınız diskleri şifrelemek için kullanabileceğiniz Comodo Disk Encryption ücretsiz bir yazılım. Program diskleri farklı güvenlik düzeyleri için farklı şekillerde şifreliyor. Bu işlem sayesinde bilgisayarınız çalınsa bile gizli kalması gereken verilerinize veri hırsızları tarafından erişilemiyor.Comodo Disk Encryption şifrelediği disklerin girişine koyduğu parola ile ekstra güvenlik önlemi alıyor. Gizlilik derecesini artırmak için USB disk doğrulaması yoluyla USB belleğinizi anahtar vazifesinde kullanabiliyorsunuz. Bu doğrulama sonucu ancak bu USB bellek sisteme bağlıyken şifreli diske ulaşılabilir. Güvenlik derecesini en üst düzeye çıkarmak için şifreli diske hem parola ekleyebilir hem de USB bellek ile doğrulama koyabilirsiniz.Günümüzün en önemli suçlarından olan veri hırsızlığına karşı kendini korumak veya kişisel bilgilerini kendine özel tutarak şifrelemek isteyen tüm kullanıcılar Comodo Disk Encryption’dan yardım alabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver