Ücretsiz Dijital Çizim Editörü Ücretsiz İndir MyPaint Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Dijital Çizim Editörü MyPaint Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyPaint isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MyPaint dijital ressamlar için üretilmiş gelişmiş bir çizim editörü. Birbirinden farklı fırça ve efektler sayesinde dijital bir tuvalde çalışılıyormuş gibi tepki veren editör, açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılım. Bu sayede programı geliştirmek için pek çok eklenti bulmak mümkün ve bunlara her yeni gün bir yenisi ekleniyor. Mypaint ile çalışırken sınırsız sayıda tuval (canvas) açılabiliyor. Aynı zamanda bu çalışma alanları istediğiniz kadar büyütülebiliyor. Programın sayısız fırça seçeneği var bu fırçalar beğeniye göre düzenlenebiliyor. Yani fırça özellikleri kişiselleştirilerek çoğaltılabiliyor. Özellikle dijital çizim için geliştirilen programın araçlarıda buna göre dizayn edilmiş. Çok farklı hazır fırça efektleri bulunan programla yeteneği olmayanlar bile eğlenceli vakit geçirerek ortaya güzel bir şeyler çıkartabilir. MyPaint programı grafik tablet cihazlarıda destekliyor. Adobe Photoshop benzeri programlar kadar profesyonel olmasa da MyPaint, dijital çizim yapanlar için ücretsiz, kapsamlı, hızlı ve pratik bir alernatif sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver