Ücretsiz Çoklu Dosya Yükleme Programı Ücretsiz İndir Neembuu Uploader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Çoklu Dosya Yükleme Programı Neembuu Uploader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Neembuu Uploader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Açık kaynak yani ücretsiz, taşınabilir yani kurulum gerektirmeyen, çapraz platformda çalışabilen yani Windows, Mac, Linux işletim sistemlerini destekleyen Neembuu Uploader yeni nesil bir dosya yükleyici.En popüler dosya yükleme ve paylaşım servislerini destekleyen Neembuu Uploader ile aynı anda birden çok adrese yükleme yapabilirsiniz. Açık kaynak bir projenin ürünü olan program gelişimini sürdürerek desteklediği servislere her geçen gün yenisini ekliyor.

Birden çok servise dosya yüklerken yaşanan tarayıcı çökme veya kasılma problemleri, bazı servislerde yoğunluktan kaynaklı bağlantı problemleri bu işlemi çoğu kez olduğundan daha zor hale getiriyor. Bu sorunlardan arınmak ise Neembuu Uploader ile mümkün. Aynı anda onlarca siteye dosya yükleyerek, yönetimi programa devretmeniz yeterli. Program tüm yüklemeleri takip ederek, olabilecek en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

Java platformunda hazırlanan program taşınabilir ve çapraz platform desteği sunuyor.
Yükleme dosyalarının sırasını değiştirebilme.
Çoklu URL yönetimi.
Kullanıcı adı ve şifreyi saklama.
Linkleri isteğe bağlı olarak otomatik silme.
Yükleme tarihçesi.
Sürükle-bırak desteği.
Yükleme limiti belirleme.

Desteklediği dosya yükleme siteleri: 2Shared.com, Badongo.com, DepositFiles.com, DropBox.com, Easy-share.com, EnterUpload.com, FileDropper.com, FileDude.com,FileFactory.com, FileServe.com, FileSonic.com, HotFile.com, ifile.it, ImageShack.us, Letitbit.net, MediaFire.com, MegaUpload.com, RapidShare.com, SendSpace.com, ShareSend.com, UploadMB.com, Uploaded.to, Uploading.com, Wupload.com, ZShare.netÖnemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda Java kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver