Ücretsiz Çılgın Tarla Oyunu Ücretsiz İndir Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Çılgın Tarla Oyunu Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce birçok farklı temada Çılgın Tarla oyunu gördük ancak bu aralarında ki en çılgınca olanı, adından dahi bunu kolayca anlayabiliyoruz, Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti. Daha önce birçok serisini gördüğümüz Çılgın Tarla oyunlarının bir yenisi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti ile farklı bir eğlenceye tanık olacaksınız.

Alawar’ın zaman yönetimi oyunları arasında alan Çılgın Tarla oyunlarının bir ferdi olan Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’nin konusuna bakacak olursak; Scarlett adında bir maceracı, astronotların kötü kalpli patronlarının olduğunu biliyor ve çalışanlara haketmedikleri muameleyi gösterdiğini bildiği için buna engel olmak istiyor. Hatta hileye başvurarak işçileri çalışmaya mecbur bırakan bir patrona karşı mücadele verecek.

Kahramanımız Scarlett’in amacı çalışan işçilerin gündelik beslenmelerini sağlamak, günde 3 kez beslenmeye ihtiyacı olan işçilerin bu ihtiyaçlarını kahramanımız Scarlett karşılayabilecek mi? Scarlett’ın en büyük yardımcısı tabii ki de sizler olacaksınız.

Scarlett’ın bu amacını gerçekleştirebilmesi için çok çalışması gerekiyor. Olabildiğince fazla ürün yetiştirmeli ve bunları hazırlayıp işçilere sunmalı. Ayrıca tarlada ürün yetiştirmenin yanı sıra hayvanlarında beslenmesi gerek. Bunun üstesinden kahramanımız gelecek. Hızlı ve inatçı dostumuza siz ne kadar yardımcı olabileceksiniz?

Hemen ücretsiz olarak Çılgın Tarla 3: Rus Ruleti’ni indirip bu yeni çılgın maceraya sizde katılabilirsiniz ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver