Ücretsiz Çevrimiçi Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Ghost Recon Online Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Çevrimiçi Aksiyon Oyunu Ghost Recon Online Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ghost Recon Online Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tom Clancy Ghost Recon Online, Ubisoft Singapur tarafından geliştirilen ve Ghost Recon oyununun en iyi özelliklerine sahip olan üç boyutlu üçüncü şahıs nişancı türündeki başarılı bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Ghost Recon Online ile çevrimiçi olarak diğer oyuncularla kendinizi savaş alanının içerisinde bulabileceksiniz.

Ghost Recon Online Çıkış Fragmanı

Ghost Recon Online içerisinde oyuncuların seçebileceği; Ghost: Assault, Recon ve Specialist olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Her karakter sınıfının kendine özgü ana bir yeteneği bulunmaktadır ve bu yetenekleri ile takım arkadaşlarına ekstra bonuslar kazandırmaktadır. Oyun içerisinde silahlarınızı özelleştirebilir, askeri teknolojiyi sonuna kadar kullanabilir ve bu deneyimlerinizi takım arakadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca oyun içersinde sosyal özellikleri barındıran zengin bir lobi de bulunmakta.

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
Bellek: 1 GB
Sabit Disk: 6 GB
İşlemci: Core 2 Duo, Core i3, COre iq, Core i7 veya AMD Athlon64 X2 3600 üzeri
Ekran Kartı: 256 DirectX 9.0c with Shared Model 3.0 destekli

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver