Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı Ücretsiz İndir FinalBurner Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı FinalBurner Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FinalBurner Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FinalBurner pahalı CD/DVD yakma programlarının özelliklerine sahip ücretsiz bir yazılım. Ses, veri veya görüntü diskleri oluşturabileceğiniz programla CD, DVD, Blu-ray diskleri yazdırılabilir. Program basit arayüzüyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Kullanıcılar kendilerine uygun ayarları ve işlemleri yapıp daha sonra yazma işlemine basit adımlarla geçebiliyorlar.Programın Özellikleri:WAV, MP3, OGG, MID, WMA, AAC, MP4, M4A, XM, MOD, S3M, IT, MTM, MO3 uzantılı sesleri oluşturmak istediğiniz ses CD’sine aktarabilirsiniz.AVI, DivX, XviD, MP4, MPG, WMV, ASF, MOV biçimli videolar ve webcamden yakaladığınız videolarınızı DVD olarak kaydedebilirsiniz.Ses CD’lerini bilgisayara kaydedebilirsiniz.ISO uzantılı dosyaları CD’ye aktarabilirsiniz.Hızlı bir şekilde CD deki bilgileri silebilirsiniz.ISO ve Mp3,wav,ogg formatında dosyalar yaratabilirsiniz.Önemli! Program CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD DL sürücülerini destekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver