Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazdırma Programı Ücretsiz İndir Hamster Free Burning Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazdırma Programı Hamster Free Burning Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hamster Free Burning Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Renkli ve kullanışlı arayüzünde CD, DVD ve Blu-ray disk yazma işlemini basitleştiren Hamster Free Burning Studio ile aynı zamanda yedekleme ve klonlama işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Hamster Free Burning Studio tepsiye yerleştirdiğiniz diskin türünü, kapasitesini ve olası disk yazdırma hızını otomatik olarak tanır ve bu bilgileri kullanarak diskteki dosyaların kapladığı yeri ve diskin iptal edilmesi, temizlenmesi veya tamamen yeniden yazılması seçeneklerini görüntüler. Programın içerisinde bulunan mini-mod ile kullanıcılar kolayca bilgileri nasıl kaydedebileceklerini öğrenebilir. Hamster Free Burning Studio’nun diğer eğlenceli özelliği ise zevkinize göre belirleyebileceğiniz renk teması. Böylece program siz hangi renkte kullanmak isterseniz o renkle açılıyor. Programın Öne Çıkan Özellikleri:

CD’ye kayıt yaparDVD’ye kayıt yaparBlu-ray’e kayıt yaparYazılabilir diskleri temizlerYazılan dosyaların okunurluğunu kontrol ederISO şablonları oluştururWindows XP/Vista/7 (32 & 64 Bit) ile çalışır

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver