Ücretsiz CD/DVD Yakma Aracı Ücretsiz İndir Astroburn Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz CD/DVD Yakma Aracı Astroburn Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Astroburn isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Astroburn kolay kullanım araçlarına sahip ücretsiz bir CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD yakma, yazma aracıdır. Bu program ile çok kolay bir şekilde CD/DVD veya farklı optik diskleri yakabilirsiniz. Tüm optik medya depolama araçlarına uyumlu olan Astroburn ile artık başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan optik disklere medya dosyalarınızı yazabilirsiniz. CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW and DVD-RAM

Birkaç küçük fare tıklaması ile optik sürücünüze yerleştirdiğiniz diski kolayca yazabilir çok hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

Önemli! Programı yüklerken Non-Commerced License seçeneğindeki işareti kaldırarak lisanssız olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

Not! Programı yüklerken toolbar yükleme bölümünde “Decline” seçeneğini işaretleyerek bu reklam yazılımını yüklemeden bu araç çubuğundan kurtulabilirsiniz.

Yeni özellikleri arasında Blu-Ray desteği, çevrimiçi yardım, CUE imaj dosyalarını yakma, yakma işleminden sonra imaj dosyasını onaylama, tarayıcı panelinde ağ meskenini kontrol etmesi, Unicode ISO9660+J dosya sistemi desteği ve yeni eklenen dil dosyaları bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver