Ücretsiz CD DVD Yazma Çözümü Ücretsiz İndir InfraRecorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz CD DVD Yazma Çözümü InfraRecorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda InfraRecorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

InfraRecorder ücretsiz bir CD/DVD yazma çözümü. Windows desteği bulunan bu program geniş bir özellik yelpazesine sahip. İçerdiği birçok güçlü özellikle birlikte kolay kullanımı ve Windows Gezgini entegrasyonu ile en yeni ve en profesyonel kullanıcılara kadar hitap edebiliyor.

Sabit diskte yüzlerce megabayt yer işgal eden disk yazma paketlerine artık ihtiyacınız yok. Infra Recorder adlı bu küçük araçla güvenilir bir şekilde yazabilirsiniz. Aracın kullanımına alışmanız fazla sürmeyecektir.

Özellikler

Veri, Audio ve karışık projeler hazırlayıp bu hazırladığınız projeleri, veya imaj dosyalarını CD veya DVD disklerinin üzerine yazarak kendi disklerinizi yaratabilirsiniz.Dual-Layer DVD yazma desteği bulunuyor. Tekrar yazılabilir diskleri Blank (Erase/Silme) seçeneği ile 4 farklı method ile kullanabilirsiniz.Disk imajlarını kaydedin (ISO ve BIN/CUE). Diskleri tespit edin (daha sonradan veri eklemesinden korumak için lead-out bilgileri yazabilirsiniz).SCSI/IDE Bus aygıtlarını tarayabilir ve kapasiteleri hakkında bilgi toplayabilirsiniz Disk kopyalama işlemini geçici imaj dosyaları kullanarak yada direkt olarak yapabilirsiniz.Çoklu-Bölüm disklerine yeni Bölümler ekleyerek veri depolayabilirsiniz.Disk Bilgisini görüntüleme. Ses ve Veri tracklerini dosya olarak kaydedebilirsiniz (.wav, .wma, .ogg, .mp3 and .iso).

İpucu: Aracın CD-RW’ler için sunduğu özel bir seçenek sayesinde, yalnızca son oturum sırasında kaydettiğiniz dosyaları silebilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver