Ücretsiz CD DVD Yazdırma Programı Ücretsiz İndir Burn4Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz CD DVD Yazdırma Programı Burn4Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Burn4Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Burn4Free, boş CD ve DVD medyaları yakarak veri ve müzik CD/DVD`leri hazırlamanızı sağlayan ve bunu yaparken de sisteminizi hiç yormayan bir yazılım. Müzik CD`leri hazırlamak için WAV, WMA, MP3 ve OGG formatındaki dosyaları kullanabilen Burn4Free ile sadece bir kaç tıklama yaparak CD ya da DVD yazma işlemini başlatabiliyorsunuz.

Piyasadaki tüm CD ve DVD sürücüler ile sorunsuz çalışabilmesinin yanında sonradan kurulabilen eklentilerle CD hazırlamak için kullanabildiği dosya formatı kütüphanesini genişletebilmesi ve ISO formatını desteklemesi, Burn4Free`yi diğer ücretsiz uygulamalardan bir adım öne çıkartıyor.

Versiyon 4.1 ile bazı geliştirmeler eklenmiş ve optimizasyonlar yapılmış bulunmakta.

Uyarı ! Bu program yüklenirken ek olarak bir Internet Explorer araç çubuğu yüklenmesine sebep oluyor. Fakat bu toolbar`ı programdan ayrı bir şekilde sisteminizden istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver