Ücretsiz Casus Yazılım Koruması Ücretsiz İndir SpywareBlaster Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Casus Yazılım Koruması SpywareBlaster Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SpywareBlaster isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Spyware, adware, browser hijacker’ları veya arayıcılar(dialer) internet güvenliğini tehdit eden ve en hızlı şekilde gelişen tehlikeli yazılımlardır. Bir internet sayfasından kolayca bilgisayarınızı bulabilen bu yazılımlar güveliğinizi tehdit ederler.Bu tehlikeleri önlemek için yapmanız gereken en önemli şey sistem güvenliğinizi sağlam tutmaktır.

SpywareBlaster bu kategoride bulunan ücretsiz, en iyi ve en güvenilir programlardan birisidir. Spyware, adware, hijacker, dialer ve diğer istenmeyen potansiyel yazılımlara karşı koruma sağlar. Internet Explorer veya Mozilla Firefox çerezlerinizi takip eden yazılımları engeller. Tehlikeli sitelere erişimi otomatik olarak engeller. SpywareBlaster sisteminizi spyware gibi zararlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olur. Ve internetin iyi tarafını tanımanıza katkıda sağlar. Diğer programlara benzemeyen SpywareBlaster arkaplanda çalışma zorunluluğu olmayan bir programdır. Bu sayede bilgisayarınızı zorlamaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver