Ücretsiz Audio Müzik CD Kaydedici Ücretsiz İndir Free CD to WAV MP3 WMA AMR AC3 AAC Ripper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Audio Müzik CD Kaydedici Free CD to WAV MP3 WMA AMR AC3 AAC Ripper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free CD to WAV MP3 WMA AMR AC3 AAC Ripper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free CD to WAV MP3 WMA AMR AC3 AAC Ripper programı adındanda kolaylıkla anlayabileceğiniz gibi sahip olduğunuz müzik CD’lerini bilgisayarınıza kaydetme konusunda size çeşitli alternatif dosya formatları sunan ücretsiz ve işlevsel bir araç.

Audio CD’ler üzerindeki track dosyalarını hızlı ve iyi kaliteli ses dosyaları olarak WAV, MP3, WMA, AMR, AC3, ACC formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra CD’yi bilgisayarınıza takmaya gerek kalmadan artık bu ses dosyalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Basit bir görünüme sahip olan programda seçenekleri ve ayarları kendiniz kişiselleştirerek kayıt işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver