Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir Crazy Racing Cars Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu Crazy Racing Cars Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Crazy Racing Cars Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu inanılmaz oyunla hız kontrolü ve becerilerinizi çeşitli yollarda ve arazilerde test etme imkanı bulacaksınız. Kademeli olarak ilerleyen oyunda kazandığınız her yarış için puan kazanabilirsiniz. İlerledikçe oyunun güçlük derecesi de bu kademeler ile birlikte artacak. Yarışlara ve turnuvalara katılacaksınız. Farklı hava koşullarında, farklı iklimlerde çeşitli yarışlarda ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu kanıtlamaya çalışacaksınız.

Özellikler:

Çeşitli grafiklerle oyun zenginliği.Windows işletim sistemlerinde tam ekran oynama özelliği.Klavye ve fareden kontrol.Tek veya arkadaşınızla oynayabilme imkanıTüm yaş grubu için tavsiye edilen bir oyun olması şiddet kesinlikle içermiyor.

Sistem Gereksinimleri:

Pentium 200mhz ve üzeri64 mb ram15 mb boş alan800x600 ekran çözünürlüğü ve üzeriDirectX 5.0 ve üzeri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver