Ücretsiz Antivirüs Programı Ücretsiz İndir Immunet Protect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Antivirüs Programı Immunet Protect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Immunet Protect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cloud computingtemeliyle çalışan Immunet Protect bu sayede program kullanıcılarının etkilendiği tüm virüsleri veri tabanına kaydederek diğer kullanıcıları aynı virüse karşı anında korunaklı hale getiriyor. Virüs veritabanı güncellemelerine arka planda sürekli devam eden program kullanıcıları arttıkça daha da güvenli hale geliyor.

Immunet 3 ClamAV antivirüs ile yaptığı ortak çalışmayla çevrim dışı güvenliği artırıyor. Böylece eskisinden daha güçlü bir koruma kalkanı bilgisayarınızı koruyor. Daha önceki sürümde bulunan en önemli eksiklik bu sayede giderilmiş oluyor. .DOC, .XLS, HTML gibi bilgisayarınızda internete bağlı olmadan kullandığınız belgeler taranarak güvenlik endişeleriniz gideriliyor. Üst düzey kullanıcılar için bir panel oluşturan yeni sürüm programın koruma kapasitesini artırabilmenize izin veriyor.

Tüm internet kullanıcılarının ortak sorunu olan zararlı yazılımlara karşı ortak bir savunma oluşturan Immunet Protect, bu açıdan diğer antivirüs programlarından ayrılarak gerçek zamanlı bir veritabanı güncellemesini sağlayabiliyor.

Bugüne kadar kullandığınız antivirüs programlarından daha farklı ve yenilikçi bir yapıyla çalışan Immunet Protect ile hem kendinizi hem de programı kullanan herkesi internet tehditlerinden korumuş oluyorsunuz. Immunet Protect AVG, Avast!, Avira, Mcafee, Microsoft Security Essentials, Norton, Trend, Trend ve K7 antivirüs yazılımlarıyla beraber kurularak daha güçlü bir koruma sağlanabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver