Ücretsiz Alt Yazı Destekli Medya Oynatıcısı Ücretsiz İndir ALLPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Alt Yazı Destekli Medya Oynatıcısı ALLPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ALLPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ALLPlayer piyasadaki bir çok rakibinin sahip olduğu özelliklere sahip olan ve üzerine yeni özellikler eklemeyi başarmış çok fonksiyonlu bir medya oynatıcısıdır.

Program içerisinde gelen akıllı altyazı desteği sayesinde altyazıları daha akıcı ve kolay bir şekilde okumanızı sağlar. Bunu nasıl yapıyor peki? Eğer ekranda görünen altyazı iki üç satırlık uzun bir yazıysa, bunu kolay bir şekilde okuyabilmeniz için ekranda durma süresini sizin için uzatıyor.

ALLPlayer‘ın desteklediği dosya formatları listesi bir hayli etkileyici. En tanıdık medya türlerinden tutun, adını bile duymadığınız medya türlerini desteklemekte.

Eğer şu an kullandığınız medya oynatıcınız size yeterli gelmiyor ve değiştirmeyi düşünüyorsanız, ALLPlayer‘ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver