Ücretsiz Aktivite Yönetme Uygulaması Ücretsiz İndir 8hands Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Aktivite Yönetme Uygulaması 8hands Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 8hands isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

8hands online aktivitelerinizi yönetmenin yeni bir yolu. Ufak tefek ve dostça bir masaüstü yazılımı olan 8hands sizlere MySpace & Flicker profilleriniz, bloglarını, vb. internet sosyal ağlarındaki aktivitelerinizden haberler veriyor. Kullanışlı istatistikler (arkadaş sayınız, aktiflik ölçümü vs.) tutan program sürekli çevirimiçinde olmanız konusunda da sizleri hiç yormuyor.

En favori internet ağlarına bağlı kalırken ayrı ayrı sitelerde profil gezmektense tek bir arayüz ile bu işlemleri daha kolay hale getirmeniz 8hands ile mümkün. Aldığınız mesajlar, yorumlar, arkadaşlık talepleri, yeni videolar veya sizin ve arkadaşlarınızın yaptığı tüm yenilikler anında önünüze geliyor. 8hands ile yaratıcı yorumlar yapmakta sizin elinizde.

Versiyon 0.9.135 ile Asya ve Cyrillic dilleri destekleniyor, ve bir kaç hata giderilmiş bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver