Ücretsiz Ağ Yöneticisi Ücretsiz İndir NetSetMan Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz Ağ Yöneticisi NetSetMan Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NetSetMan isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle dizüstü bilgisayarınızın ağ ayarlarını gittiğiniz yere göre sürekli yenilemeniz gerekiyor ve bu işlemi sıkıcı buluyorsanız NetSetMan size yardımcı olacak. Ev, iş, internet kafe gibi 6 farklı profil oluştumanızı sağlayan yazılım network ayarlarınızı tek tıkla yönetiyor. IP adresi, DNS ayarları gibi pek çok  kaydı profillerinizde kayıtlayan NetSetMan tüm kayıtları settings.ini dosyasında tutarak her güncellemede yeni kayıt girmekten sizi kurtarıyor. Programı yeniden kurduğunuzda veya güncellediğinizde settings.ini dosyasını yeni programa taşıyarak tüm profil bilgilerinizi kolayca taşımış olacaksınız. NetSetMan profilinizde kayıtlarını tutabileceğiniz ayarlar:IP AdresiAlt Ağ MaskesiVarsayılan Ağ GeçidiDNS SunucularıBilgisayar AdıIPv4 & IPv6!Çalışma GrubuDNS DomainWINS SunucusuVarsayılan YazıcıKomut ÇalıştırmaHosts Dosya GirişleriNIC StatüsüSMTP SunucusuScript (BAT, VS, JS,…)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver