Ücretsiz 3D Oyun Tasarım Editörü Ücretsiz İndir 3D Rad Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz 3D Oyun Tasarım Editörü 3D Rad Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3D Rad isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

3D Rad ile kendi hayal gücünüze uygun 3 boyutlu oyunlar hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olan yazılım kodlama bilgisi gerektirmiyor. 3D modeller hazırlamanızı sağlayan programla arabalar, uçaklar, makinalar veya binalar tasarlayabilirsiniz. Programın içerisinde hazır olarak kullanabileceğiniz 3 boyutlu pek çok element mevcut. Bu elementleri kendi oyun tasarımınıza dahil ederek yepyeni dünyalar oluşturulabilir. 3D Rad ile çalışırken arka plana müzik ve ses efektleri eklemek mümkün. Oyunları daha eğlenceli hale dönüştürecek ses temalarını araştırarak bulabileceksiniz. Son olarak hazırlanan oyunlar istenilen web sitelerine embed koduyla eklenebilir.3D Rad ile neler yapılabileceğini görmek için, program yardımıyla hazırlanmış oyunları bu sayfadan indirerek test edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver