Ücretsiz 3B Modelleme Programı Ücretsiz İndir trueSpace Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz 3B Modelleme Programı trueSpace Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda trueSpace isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’un satın almasından sonra Google Sketch Up’ın rakibi olarak ücretsiz sunmaya başladığı trueSpace ile 3 boyutlu modellemeler yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu program ile profesyonel olarak çizimler gerçekleştirebilir ve 3 boyutlu olarak nasıl görünebileceğini görebilirsiniz. Profesyonellere yönelik hizmet veren trueSpace, kolay kullanım özellikleri sayesinde amatör kullanıcılar için de uygundur.

Tamamen yeniden yazılan X format çıkartıcı ile tasarımlarınızı XNA gibi oyun geliştirici motorlar içinde kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Virtual Earth ile senkronize edilmiş olması ile 3 boyutlu tasarımınızı Virtual Earth üzerinden görmenize de olanak tanır. Ayrıca birçok formatı desteklemesi sayesinde de tasarımlarınızı çıkartıp Virtual Earth içerisinde de kullanabilmenize olanak tanıyor.

Program hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver